rozbiórki Łódźroboty rozbiórkowe Łódźwyburzenia Łódź
Żwiro-Mar HOME O FIRMIE OFERTA ROBOTY ZIEMNE ROZBIÓRKI KONTAKT
space

Rozbiórki Łódź, roboty rozbiórkowe Łódż - Żwiro-Mar

żwir łódź Żwiro-Mar to także firma specjalizująca się w kompleksowym wykonywaniu różnorodnych prac ziemnych oraz w przygotowywaniu terenu pod budowę.

Firma Żwiro-Mar oferuje także rozbiórki Łódź różnych obiektów i przygotowanie terenu pod nowe inwestycje.

Oferujemy kompleksowe roboty rozbiórkowe Łódź i wyburzenia:

» domów i budynków wielorodzinnych
» budynków gospodarczych i biurowych
» obiektów przemysłowych takich jak hale fabryczne, magazyny
» konstrukcji wysokich m.in. kominów fabrycznych, wież ciśnień
» nawierzchni takich jak chodniki, drogi, place lub lotniska i inne rozbiórki Łódź

Nasze usługi obejmują także:

» demontaż metalowych elementów konstrukcji i budowli

Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać rozbiórki Łódź oraz roboty rozbiórkowe Łódź w dowolnych warunkach terenowych i urbanistycznych, umożliwia także świadczenie na najwyższym poziomie nawet najbardziej skomplikowanych usług. Materiał pochodzący z rozbiórek na bieżąco segregujemy, a jego część wykorzystujemy w innych pracach, włącznie z przygotowaniem oczyszczanych terenów pod nowe inwestycje.

Nasz park maszynowy to m.in.:

» koparko-ładowarki
» koparki samojezdne i gąsienicowe
» spycharki
» młoty wyburzeniowe
» mini koparki
» ubijarki
» walce
» specjalistyczne narzędzia

Pracujemy także z profesjonalnymi zestawami do ciecia stali i betonu, buldożerami, młotami pneumatycznymi, dźwigami z kulami oraz nożycami hydraulicznymi. Posiadamy również kontenery pozwalające na bieżącą segregacje gruzu oraz mniejszych elementów konstrukcyjnych. Dużą część materiałów pochodzących z rozbiórek poddajemy recyklingowi, dzięki czemu ograniczamy zanieczyszczenie środowiska powstającymi w wyniku prac odpadami. Sprawia to, że wykonywane przez nas rozbiórki Łódź i roboty rozbiórkowe Łódź są szybkie i bezproblemowe.

Prace rozbiórkowe wykonujemy przede wszystkim za pomocą metody tradycyjnej opierającej się na wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu budowlanego. Rozbiórki wykonywane są według opracowanego wcześniej harmonogramu, który zapewnia zminimalizowanie ryzyko wypadku. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do każdego zlecenia, a przebieg rozbiórki dokładnie dokumentujemy w dzienniku prac. Jeśli masz pytania w tematyce: rozbiórki Łódź lub roboty rozbiórkowe Łódź, skontaktuj się z nami!
space
space
Rzetelność i terminowość
 
Wysoka jakość
 
Konkurencyjne ceny
space
space